Shitokai edzések

touonShitokai Szövetség edzései

BUDAPEST

III. kerület

Bárczi Géza Általános Iskola
1039 Bárczi Géza u. 2.
Péntek 16.30 – 17.30
Edző: Szalay Zsolt

XIII. kerület

Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Karikás Frigyes u. 3.
Kedd és Csütörtök 17.00-18.00 és 18.00-19.00
Edző: Gasparik Kitti

XV. kerület

Kolozsvár Általános Iskola
Kolozsvár u. 1.
Hétfő és Szerda 16.30-18.00 és 18.00-19.30
Edző: Falusi Márton

Károly Róbert (Bogáncs) Általános Iskola
Bogáncs u. 51.
Kedd és Csütörtök 16.30 – 17.30
Edző: Falusi Márton

Czabán Általános Iskola
Széchenyi tér 13.
Péntek 16.30 – 17.30 és 17.30 – 19.00
Edző: Falusi Márton

Szent Korona Általános Iskola
1151 Budapest, Szent Korona útja 5.
Hétfő és szerda 16.00 – 17.00
Edző: Gasparik Kitti

VII. kerület

Madách Imre Gimnázium
1073 Barcsay u. 5.
Kedd és Csütörtök 19.00 – 20.30 (felnőtt edzések)
Edző: Pók Miklós

XVII. kerület

Csekovszky Árpád Művelődési Ház
Hősök tere 9.
Kedd és Csütörtök 19.00-20.00 és 20.00 – 21.30
Edző: Falusi Márton

Kedd és csütörtök 16.30-17.30 (ovisoknak)
Edző: Szircsák Szabolcs

Vigyázó Sándor Művelődési ház
1173 Pesti út 113.
Hétfő és Péntek 18.00-19.00
Edző: Szircsák Szabolcs

Összefogás ovi
1173 Lázár Deák u. 13-15.
Hétfő és szerda 16.00-17.00
Edző: Szircsák Szabolcs

Rákosmente Dojo
1173 Pesti út 195.
Kedd és Csütörtök 16.45 – 17.30
Edző: Szircsák Szabolcs és Fülöp Henriett
Kinek: Ovis, gyermek, felnőtt és versenyzői edzések
Hétfő : 18:00-19:00 (kezdő gyerek), 19:00-20:30 felnőtt/haladó
Kedd : 16:45-17:30 (ovis), 17:45-18:45 (versenyző)
Szerda : 18:00-19:00 (kezdő gyerek), 19:00-20:30 felnőtt/haladó
Csütörtök : 16:45-17:30 (ovis), 17:45-18:45 (versenyző)
Péntek : 18:00-19:00 (kezdő gyerek), 19:00-20:30 felnőtt/haladó

XXI. kerület

Móra Ferenc Általános Iskola
Tejút u. 10.
Hétfő és szerda 16.00 – 17.00
Edző: Hegedűs Nikolett

XXII. kerület

Kolonics György Általános Iskola
Tompa u. 2-4.
Kedd és Csütörtök 17.00 – 18.00 és 18.00 – 19.00
Edző: Hegedűs Nikolett


Alsózsolca

Hermann Ottó Általános Iskola
Kassai u. 23.
Szerda és péntek 17.00 – 18.00
Edző: Kántor József

Halásztelek

Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Somogyi Béla u. 50.
Hétfő 17.00 – 18.00 és 18.00 – 19.00
Szerda 17.00 – 18.00 és 18.00 – 19.00 és 19.00 – 20.00
Péntek 17.00 – 18.00 és 18.00 – 19.00
Edző: Hegedűs Nikolett


Kecskemét

Edzőterem
Géza fejedelem krt. 19.
Kedd 15.00 -16.30 és csütörtök 20.00 – 21.30
Edző: Gyurkó Róbert

Miskolc

Szabó Lőrinc Általános Iskola
3530 Miskolc Vörösmarty u. 76.
Szerda 17.00-18.00
Péntek 15.30-16.30
Edző: Bárdos József


Sajószentpéter

VICTORY GYM
3770 Somogyi Béla u. 9.
Kedd 18.00-20.00
Szerda 19.00-21.00
Péntek 16.00-18.00
Edző: Ragány János


Szirmabesenyő

Szinyei Merse Pál Általános Iskola
Állomás u. 1.
Hétfő-csütörtök:17.30-19.00
Edző: Kántor József


Szolnok

Toukon Dojo – Zöld Ház 2. emelet
Karcagh L. út 2.
Hétfő, szerda, péntek 18.30 – 20.00 (felnőtt)
Edző: Haluska András

Szandaszőlősi Művelődési Ház, Szolnok , Simon F u. 32.
Hétfő 17.00 – 18.00
Szerda 18.00 – 19.00
Edző: Seres István

 

Harcművész Baráti Kör

Gyerek edzések:
Sóház út. 3 sz- Alagsor
Hétfő: 17:00- 18:30
Csütörtök: 17:00-18:30
Vasárnap: 10:00 – 12:00
Edzők: Simon Lajos, Seres István
mobil +36 70-382 1385

Gyerek, Felnőt edzések
Szandaszőlősi Művelődési Ház, Szolnok , Simon F u. 32.
Hétfő 17.00 – 18.00
Szerda 18.00 – 19.00
Edző: Seres István
+36 70-310 1470


Veresegyház

Innovációs Központ
Veresegyház, Fő út 45-47.
Hétfő 16.30-17.30 (kezdő)
17.30-18.30 (középhaladó)
18.30-20.00 (haladó)
Edző: Szalay Zsolt

Zöld óvoda

Béke utca 31-33.
Szerda 16.30-17.30 (kezdő)
17.30-18.30 (középhaladó)
18.30-20.00 (haladó)
Edző: Szalay Zsolt